מופעים והרצאות

טלפתיה במבט יהודי-מופע

אומן חשיפת האשליות ניב הדר במופע טלפתיה מפתיע, אשר ישאיר גם את הצופים הסקפטיים ביותר פעורי פה.

ניב הדר נחשב לאמן טלפתיה חלוץ ופורץ דרך בחשיפת נוכלים הטוענים לקיומם של כוחות על טבעיים. בשילוב נוכחות
בימתית כובשת, קסם אישי וחוש הומור חריף, ניב הדר מגיש לכם מופע בידורי מקורי, ועוצר נשימה, וכל זאת בשיתוף מלא של הקהל.

במופע 'טלפתיה במבט יהודי' תוכלו לראות ולחוות אפקטים כגון:

כיפוף מתכות, קריאת מחשבות, הזזת חפצים ממרחק ועוד…

ניב הדר יודע לסחוף את הקהל, לגרום לו לעצור את נשימתו וליצור שיח ארוך ופורה גם שעות ארוכות לאחר
תום המופע עצמו, וזו הסיבה בגללה מופע טלפתיה הוא כה אטרקטיבי עבור כל אירוע.

הכינו את עצמכם לחוויה חינוכית ולימודית יוצאת דופן!

שימו לב, לא מדובר בעוד מופע טלפתיה סטנדרטי! בניגוד לאמני חושים נוכלים המשכנעים את קהל הצופים
שיש להם כחות על-טבעיים, ניב הדר חושף בפני המשתתפים חלק מהסודות בהם משתמשים הנוכלים.

מופע שישלח את המשתתפים עם מילה אחת בפיהם – מדהים!

הרצאות חוגי ומופעים-חוגי בית

מחפשים הרצאה מרגשת מרהיבה ויוצא דופן? מופע הטלפתיה של ניב הדר הוא בדיוק המופע שיאיץ את פעימות לבכם ויטייל איתכם על התפר שבין האמת לשקר. מדובר על מופע חינוכי ומרתק, שמתאים לחוגי בית ולקבוצות קטנות.

מופעי טלפתיה לבר מצווה ובת מצווה

אחת הסיבות להביא מופע טלפתיה לאירוע היא "שלא יהיה משעמם" בהחלט סיבה חשובה. אבל לא הכי חשובה!  לדעת מומחים, הסיבה הראשית להצלחה היא קיום אירוע בעל תוכן חינוכי ומסר לימודי שלא ישכח.

בואו להתרגש ולהיסחף בטקס בר המצווה של הבן שלכם או בת מצווה של הבת שלכם, והזמינו (עבורו או עבורה) מופע טלפתיה בעל מסר חינוכי מפתיע שישאיר את החברים ובני המשפחה המומים.

  המופע כולל הדגמות מדהימות של יכולות קריאת מחשבות, השפעה על אנשים ואפילו ניבוי העתיד. הכל בשיתוף חתן הבר מצווה או כלת הבת מצווה, באווירה ערכית, זורמת ועם המון חוש הומור.

מופע טלפתיה לחברות וארגונים וועדי עובדים

מארגנים אירוע כלשהו ורוצים להפוך אותו לייחודי ובלתי נשכח עבור המוזמנים?

 הקדישו דקה מזמנכם וקראו את השורות הבאות:

 הערב שלכם יתחיל כאשר ניב הדר ידגים במופע טלפתיה וקסמים מדהים

שלא היה מבייש את דיויד קופרפילד עצמו, הקהל הסקפטי ביותר הופך להיות עדת מאמיניו לשעה קלה… ואז…

משיל מעליו ניב הדר את החלוקה לבן שעליו התו: "ניב הדר- פארפסיכולוג"

ומגלה לנוכחים ההמומים שהכל הוא בבחינת אחיזת עיניים (או בשפה קשה יותר: עבודה בעיניים).

 הוא יחשוף את כל הסודות של של אותם "בעלי הכוחות", תוך כדי שהוא משאיר את המוזמנים פעורי פה ובמצב מוחלט של תדהמה.

 ניב הדר מופיע לאורכה ולרוחבה של הארץ ובהרצאה מדהימה, מפתיעה וקולחת הוא מזהיר מפני נוכלים הטוענים לקיומם של כוחות על טבעיים.

 הופעה מרתקת ועוצמתית אשר מדביקה את מוזמני האירוע ל"שואו"

ותחקוק את האירוע בזכרונם.

מופעי טלפתיה ומופעים לקהל הדתי

מופעי טלפתיה ומופעים לקהל הדתיבמסגרת תחום התמחותי במעשי קסמים ודרכי פעולתם השקריות, חקרתי במשך שנים רבות אנשים הטוענים לכוחות על טבעיים. רובם הגדול, אנשים המשקרים במצח נחושה ומיעוטם, אנשים המאמינים בתמימות בכוחם, אך משהוכחתי להם את אשליית השקר, רבים קיבלו את דבריי.

'חבריי למקצוע' שנכנסו למנזרים בהודו ובטיבט (כמובן שאינם שומרי מצוות כי לפי ההלכה אסור להיכנס למקומות אלו) וראו הדגמות של גדולי הנזירים, תיארו לי, כיצד 'בעלי הכוחות' ביצעו את תרגיליהם. את חבריי הקוסמים לא יצליחו 'בעלי הכוחות' לשקר מכיוון שהסודות לביצוע המופעים ידועים גם להם.

כך התגלה לי בוודאות מוחלטת, שבימינו נעלמו לחלוטין כוחות הטומאה שהיו בעבר במקומות אלו.

האנשים המבצעים טקסים של עבודה זרה אינם מקבלים כוחות טומאה במעשיהם, אלא משמרים מנהגים היסטוריים כפי שנמסרו להם במסורת אבותיהם כפי שמתארת הגמרא:

"נכרים שבחוצה לארץ לאו עובדי עבודת כוכבים הן, אלא מנהג אבותיהן בידיהן". (חולין יג:)

ר' צדוק הכהן מלובלין מוסיף על כך, שמציאות של עבודה זרה המקנה כוחות טומאה, התבטלה כבר מזמן חז"ל, לאחר שביטלו את יצר העבודה הזרה:

"ומשביטלו אנשי כנסת הגדולה יצרא דע"ז פסק כח ע"ז גם בין האומות, דעל כן אמרו (חולין י"ג ב') עכו"ם שבחוצה לארץ לאו עובדי ע"ז אלא מנהג אבותיהם… ודבר זה היה בזמן פסיקת הנבואה מישראל פסק גם כח זה מעובדי ע"ז, שלא היה להם אלא על ידי השתקעות בתשוקה ודיבוק בע"ז כידוע, וכשאבדה עצה מבנים נסרחה גם חכמתם כמשז"ל, וכן היה בנבואה…" (פוקד עקרים עמוד נא)

כיום ישנם רבים המאמינים במקובלים (נוכלים) והופכים אותם לאנשי א-לוהים, או לא-לוהים בעצמו. הם משוכנעים של"בעלי הכוחות" האלה, היכולת לשנות את גורלם של המאמינים, רק בכוח אמונתם בהם.

תחום ה-'בּאבּות' מגלגל כיום במדינת ישראל לפי הערכות, למעלה ממיליארד שקל בשנה. הלקוחות המאמינים מגיעים מכל שכבות האוכלוסייה, החל מאנשים פשוטים, דרך אנשי עסקים, וכלה במנהיגים ובאנשי ממשל החורצים גורלות. אך חמור מזה, חלק נכבד מ'המאמינים' הם יהודים שומרי מצוות קלה כבחמורה, המחפשים צינור מקשר לעבודת הבורא.

אחת התופעות המפתיעות של המאמינים הרבים, שגם לאחר שמתברר שאותם 'בעלי כוחות' שיקרו ורימו בפרהסיה ואפילו הודו במעשי העוולה, אין מי שמוקיע אותם ומודה שטעה בכך שהאמין שהם קדושי עליון וצדיקים גמורים.

לאור התפתחות הטכנולוגיה, המדע והרפואה, עיסוק בכשפים כיום נראה מצד אחד מעט פרימיטיבי ומיותר, אלא שאי אפשר להתעלם בשנים האחרונות, מהפריחה המתעצמת ומהתחייה המחודשת של המיסטיקה והמאגיה.

לפיכך, נשאלת השאלה האם מותר לצפות בקוסם, או באדם הטוען לכוחות על טבעיים, אף על פי שהקוסם משתמש באשליות ובזריזות ידיים? האם אלו הכשפים שאסרה התורה?

על הפסוק: 'לא ימצא בך קוסם קסמים מעונן ומנחש ומכשף' – מלמדים חז"ל: "איזהו מעונן? זה האוחז את העיניים."

והסביר רש"י: "שאוחז וסוגר עיני הבריות, שמראה להם שעושה דברים של פלא, והוא אינו עושה כלום…" (סנהדרין סה:)

וכתב הרמב"ם בספר המצוות:

"מעונן, זה האוחז את העינים, שעושה ענינים מתמיהים על ידי תחבולה עם זריזות וקלות התנועה, כמו שאנו רואים שלוקחים חבל ונותנים אותו בכנף בגדיהם ומוציאים משם נחש, או שישליכו טבעת לאויר ויוציאוה מפיו של אדם מן הקהל העומד שם, והוא מין ממיני הכישוף, וחייב מלקות, והוא עם זה גונב דעת הבריות." (ספר המצוות,לא תעשה,לב)

מדברי חכמנו אנו למדים שאסור לבצע קסמים של רמאות, ואפילו לשמחת חתן וכלה. כפי שהסביר רבי אברהם דאנציג (חכמת אדם) מדברי הרמב"ם בספר המצוות:

"…ולכן הבדחנים שעושים אחיזת עינים בחתונות עוברים על לא תעשה מן התורה, שנאמר לא תעוננו. והמצוה עליהם לעשות כן עובר על לפני עור לא תתן מכשול. וכן מי שבידו למחות בידי העושים כן חייב למחות, וכל שכן שאסור להסתכל ולראותם, שהוא כמסייע בידי עוברי עבירה…" (חכמת אדם,כלל פט,סימן,ו)

לצערי, רבים משומרי המצוות לא רואים כל בעיה בראיית קוסמים ואומני טלפתיה. כמומחה שנמצא 'בשטח' חובה עליי להזהיר מפני ראייה תמימה של כוחות 'על טבעיים' הגורמים לנזקים חמורים לנפש האדם.

nivowp@gmail.com

לקבלת הצעת מחיר למייל

0545-684-550

בואו נדבר!

זמין גם בווטסאפ!

לחיצה והופ, נדבר.